Monachium 2022 - dzień 9. [STARTY POLAKÓW]

  • Dodał: Kacper Tyczewski
  • Data publikacji: 18.08.2022, 21:56

Lekkoatletyka:

10:10 – Sztafeta 4x100 metrów mężczyzn – eliminacje – Polska

10:35 – Sztafeta 4x100 metrów kobiet – eliminacje – Polska

10:50 – Bieg na 800 metrów kobiet – półfinały - Anna Wielgosz, Adrianna Czapla, Angelika Sarna

11:10 – Sztafeta 4x400 metrów mężczyzn – eliminacje – Polska

11:40 – Sztafeta 4x400 metrów kobiet – eliminacje – Polska

20:20 – Rzut dyskiem mężczyzn – finał – Oskar Stachnik

20:27 – Bieg na 800 metrów mężczyzn – półfinał – Patryk Dobek

20:45 – Bieg na 1500 metrów kobiet – finał – Sofia Ennaoui

 

Siatkówka plażowa:

11:00 – 1/8 finału mężczyzn – Piotr Kantor/Maciej Rudol vs Ondrej Perusić/David Schweiner

16:30 – 1/8 finału mężczyzn – Michał Bryl/Bartosz Łosiak vs Mart van Werkhoven/Steven van de Velde

 

Kajakarstwo:

9:05 – K4 500 metrów mężczyzn – eliminacje – Jakub Stepun, Bartosz Grabowski, Sławomir Witczak, Filip Weckwert

9:15 – K4 500 metrów kobiet – eliminacje – Karolina Naja, Anna Puławska, Adrianna Kakol, Dominka Putto

9:58 – K1 1000 metrów mężczyzn – półfinały – Rafał Rosolski

10:20 – C1 200 metrów kobiet – eliminacje – Katarzyna Szperkiewicz

10:25 – C1 200 metrów mężczyzn – eliminacje – Oleksi Koliadych

10:40 – K1 200 metrów kobiet – eliminacje – Marta Walczykiewicz

11:25 – C1 500 metrów mężczyzn – półfinały – Aleksander Kitewski

12:20 – K2 200 metrów mężczyzn – eliminacje – Jakub Stepun, Bartosz Grabowski

12:30 - VL3 200 metrów mężczyzn - półfinały - Robert Wydera

14:02 - K1 500 metrów mężczyzn - finał B - Jakub Michalski

14:31 - K2 1000 metrów kobiet - finał - Justyna Iskrzycka, Katarzyna Kołodziejczyk

14:47 – C2 1000 metrów mężczyzn – finał – Dominik Nowacki, Łukasz Witkowski

15:02 – C1 500 metrów kobiet – finał – Katarzyna Szperkiewicz

16:06 – VL3 200 metrów kobiet – finał – Justyna Regucka

16:26 – VL1 200 metrów kobiet – finał – Karolina Broniwicz

17:35 – K1 500 metrów kobiet – półfinały – Anna Puławska

17:45 – K2 500 metrów mężczyzn – półfinały – Wojciech Pilarz, Wiktor Leszczyński

 

Kolarstwo górskie:

17:00 - Wyścig cross-country mężczyzn - finał - Bartłomiej Wawak, Krzysztof Łukasik, Filip Helta, Karol Ostaszewski

 

Tenis stołowy

10:00 – 1/16 finału singla mężczyzn – Miłosz Redzimski vs Mattias Falck

10:50 – 1/16 finału singla mężczyzn – Jakub Dyjas vs Patrick Franziska

Kacper Tyczewski – Poinformowani.pl

Kacper Tyczewski

Kochający wiele sportów. Odpowiedzialny w głównej mierze odpowiedzialny za sporty zimowe, jednak lekkoatletyką czy innymi sportami letnimi także nie pogardzi.